אודות

חני וינברגר מותג איפור - chanivainberger makeup store

מאפרת

בגיל 12 שעשיתי את האיליינר לכל החברות ידעתי שזה אהבה שלי אבל לא ידעתי שזה יהיה היעוד שלי, עברתי כברת דרך עד שהבנתי שמאפרת זה עבודה לכל דבר! כיום עם נסיון של 12 שנים באיפור כלות, אירועים ואופנה אני גאה לומר:

אני חני וינברגר ואני מאפרת.

מותג ואושייה

כמאפרת שמאפרת על בסיס יומי את עצמי, אלפי כלות ועשרות לקוחות ודוגמניות.

כמשפיענית רשת המקבלת מגוון רחב של מוצרים ומותגים לסקירות. שמחה להגיש לכן את השילוב המושלם מוצרי איפור ברמה מקצועית
והכי פשוטים ונגישים לשימוש למתאפרת הביתית, בלי התפשרות על עיצוב וסטייל יוקרתי וייחודי. התוצאה חווית איפור כיפית, קלילה וברמה!

הכבוד הגדול שלי שמותגים גדולים ומובילים בכל תחום שהוא סומכים עלי שאני אדע להעביר לאלפי עוקבות את המסרים שלהם, הסיפוק הגדול יותר הוא שאתן, העוקבות שלי מאמינות בי ובדרך שלי ולוקחות ברצינות כל המלצה וחוות דעת. בניתי לי קהילה איכותית שיודעת מי אני, מה הערכים שלי והתוכן שלי הכי אמתי, מסונן ומוקפד.

חני וינברגר מותג איפור - chanivainberger makeup store
חני וינברגר מותג איפור - chanivainberger makeup store

אמא

להיות אמא זוהי זכות שהיא חובה, זוהי תחושת אחריות לצד בגרות ובשלות. את למעלה אבל את מבינה שאת כל כך למטה. זה הרגש הכי עוצמתי, הכי ענקי והכי טהור וערכי. זכיתי, זכינו בארבעה ג׳ינג׳ים.

פלא של אלוקים, ואילו פינו מלא שירה כים אין אנו מספיקים להודות לפניך השם! רק להודות, להוקיר וכל רגע ורגע להתפלל.

סדנאות

השאלה הנשאלת האם חני וינברגר מלמדת איפור? אז כן, כמאפרת שלמדה כמעט בכל בית ספר שקיים, עם נסיון עבודה במגוון מותגי איפור נחשקים. היום אני מעבירה סדנאות,
גם פרטיות וגם קבוצתיות
בהן אני מלמדת את השיטה שלי את האומנות שבי עם כל הטיפים והסודות שמלווים אותי יום יום בהצלחה. הסיפוק שלי הוא לראות אתכן מעיזות ומצליחות.

חני וינברגר מותג איפור - chanivainberger makeup store
חני וינברגר מותג איפור - chanivainberger makeup store

לייף סטייל

בגיל 12 איפרתי את החברות ובגיל 18 תפרתי שמלות לכל השכנות תמיד נמשכתי לדברים שהם מיוחדים לא סטנדרטיים ורגילים, יחד יצרתי לי עולם מלא בצבע ובאופי פחות כללים/קווים ועקרונות על פי ספרים. אלא טעם אישי נטול דעות ורעשים חיצוניים. היום חיברתי את כל העולמות לדמות אחת: חרדית צבעונית מאפרת ומשפיעה, ואת תורתי ואהבתי הלאה מעבירה. עם מצב רוח ואמונה בעצמך, כי כשאת מאמינה בעצמך חזקה אף אחד לא יכול עלייך, את פנויה להגשים וליצור את חלומותייך